ZOMBİ DÜŞMANI

Zombi Düşmanı Oyunu Hakkında

Zombi düşmanı oyunu bilgisayarda yukarı yön tuşu ve SPACE boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. Mobil cep telefonlarında ise ekranın sağ ve sol alt köşelerinde bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Bilgisayarda boşluk bırakma tuşunatıklayarak ateş ediyorsunuz. Yukarı ok tuşuna tıklayarak ta zıplıyorsunuz.

3 tane can hakkınız bulunuyor. Bu can haklarınız sol üst köşesinde küçük kare resimler şeklinde görünüyor. Ekranın üst tarafında ayrıca cephanenizde kalan mermi sayısı, topladığınız para miktarı ve bölümde geçirdiğiniz süre görünüyor. Ekranın alt tarafında 3 tane özel saldırı yöntemi bulunuyor. Bu özel saldırılar ateş ve buz topları ve sivri tuzaklardan oluşuyor. Düşmanlar kalabalıklaştığında bu özel saldırıları kullanabilirsiniz.

Şehrinize saldıran zombilere ateş ederek öldürüyorsunuz. Şehrin sokaklarında dolaşarak karşılaştığın her bir yaratığa mermi sıkarak zombi düşmanı oynayın. Her yok ettiğin yaratık için puankazanıyorsun. Yolda ilerlerken mermi kutularını toplayarak cephaneliğini tamamlayabilirsin. Eğer zombilere çarparsan can hakkın yok oluyor. Yolda bulunan kırmızı renkteki kalpleri toplayarak ta yeni can hakları kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz parayı kullanarak bölüm geçişlerinde yeni ve daha güçlü silahlar satın alıyorsunuz. Klavyede bulunan 1, 2, 3 tuşlarına tıklayarak silah seçebiliyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM