WORLD OF TANKS

World of Tanks Oyunu Hakkında

World Of Tanks oyunu “ONE PLAYER” tek kişilik ve “TWO PLAYERS” iki kişilik olarak oynanabiliyor. Tek kişilik oynarken yön tuşlarını ve “SPACE” boşluk bırakma tuşunu kullanıyoruz. SPACE ile ateş ediyoruz. İki kişilik oynarken bir taraf “A, S, D, W” ve “SPACE” tuşlarını diğer taraf ise yön tuşlarını ve “SHIFT” ctrl tuşunun üstündeki OK işaretli tuşu kullanıyorsunuz. SPACE ve SHIFT tuşlarıyla ateş ediyorsunuz.

Savaş alanında tahtadan ve taştan yapılmış kutular bulunuyor. Tahta kutulara ateş ederek parçalayın. Bazı tahta kutuların içinde füzeler bulunuyor. Bu füzeleri alarak düşmana fırlatarak world of tanks oyunu oynayın ve düşman tankını havaya uçurun.

Tek kişilik ve 2 kişilik oynarken savaş turnuvası yapıyorsunuz. Hangi taraf 5 defa savaş kazanırsa oyunu o kazanıyor. Düşman tankı her yok edildiğinde yok eden taraf bir sayı kazanıyor. Bir sonraki bölüme geçerken skor ekranda yazıyor.

Tank ayarlarına gelerek isterseniz tankınızın rengini değiştirebilirsiniz. Bunun için 8 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Düşmana ateş ederken mutlaka direkt düşmana nişan almanız gerekmiyor. Taş kutulara veya duvarlara ateş ederekte düşman tankını yok edebiliyorsunuz. Taş kutulardan ve duvarlardan mermiler sekerek düşman tankına isabet ediyor. World of tanks oynarken düşman tankının arkasına geçip ateş edin ve taş kutuların arkasına saklanarak kendinizi koruyun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM