WEAPON İO

Weapon io Oyunu Hakkında

Weapon io oyunu bilgisayarda fareyle ve mobil cep telefonlarında ise ekranın sağ ve sol tarafında bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Akıllı telefon ekranının sol tarafında parmağınızı sürükleyerek kontrol ettiğiniz askeri savaş alanında hareket ettirin. Sağ tarafta bulunan kılıç resminin üzerine tıklayarak ta düşman askerlerine saldırı yapın ve onları öldürmeye çalışın. Bilgisayarda ise fareyi hareket ettirerek savaş alaında dolaşın. Farenin sol tuşuna tıklayarak ta saldırı yapın.

Savaş alanında bulunan renkli noktaları yiyerek enerji toplayın. Düşman askerlerini öldürerek hem daha güçlü olun hem de yeni ve etkili silahlara sahip olun. Öldürdüğünüz her düşman için puan kazanıyorsunuz. Kendinizi saldırılardan koruyup düşmanlarınızı yok ederek weapon.io oyunu oynayın ve listede ilk sıraya çıkın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun