SÜPERMARKET

Süpermarket Oyunu Hakkında

Süpermarket oyunları ile 2 adet kasiyer ve 2 adet de rafları tertip eden reyon görevlilerini muayene ediyorsunuz. Market ilk açılırken kasanızda 10.000$ dolar başka bir deyişle 10K bütçeniz bulunuyor. Bu bütçeyle boş olan raflara yada hiç ürün yerleştirilmemiş raflara yeni ürünler satın alabiliyorsunuz. COMING SOON başka bir deyişle yakında ileriki yazan raflara tıkladığınızda satın alınacak ürünlerin maliyeti görünüyor.

Kasanızda bu ürünleri satın alacak kadar paranız bulunuyorsa yeşil renkteki BUY düğmesine tıklayarak raflara yeni ürünleri yerleştirebilirsiniz. Müşterileriniz markete giriş kapısından girip raflara doğru ilerliyorlar. Alış veriş arabalarını ürünlerle doldurup kasalara geliyorlar. Müşterileriniz kasada beklerken üst taraflarında müddet görünüyor.

Kasada bekleyen müşterinin üstüne tıklayarak kasa işlemlerini yapıp müşterinizi uğurlayabilirsiniz. Kasada bekleyen her müşterinin üzerine aynı anda tıklayarak kasadaki kuyruğu azaltabilirsiniz. Raflardaki ürünler boşalınca yeşil renkte dönen tek ikaz işareti çıkıyor Süpermarket oyunları oyna

OYUNA BAŞLA
REKLAM