POLİS KOVALAMACA

Polis Kovalamaca oyunu hakkında

Polis kovalamaca oyunları ile hırsız polis kapışması yapın. Ekranda tespit edilen sarı renkteki elmas ve mücevherleri toplayarak hırsızlık yapın. Peşinize takılan polislere yakalanmadan onlardan kaçın.

İki tane can hakkınız bulunuyor. Bu can haklarınız ekranın üst tarafında kalp şeklinde görünüyor. İki defa ölürseniz oyun bitiyor ve yenisi başlıyor. Topladığınız elmaslar ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Oyun bitse bile burada topladığınız elmaslar sıfırlanmıyor ve bir sonraki oyunda yine aldığınız elmaslar buradakilerin üzerine ekleniyor. Oyunda geçirdiğiniz her süre size puan olarak dönüyor. Puanlar ise yandığında sıfırlanıyor.

Topladığınız elmaslar belli bir sayının üzerine çıktığında yeni arabalar satın alabiliyorsunuz. Bunu bölüm geçişlerinde bulunan menü sayfasındaki araba butonuna tıklayarak gerçekleştirin. 50 elmasın üzerine çıktığınızda ilk yeni arabanızı alarak hırsız polis kovalamaca oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg