KRALLIK SAVUNMA

Krallık Savunma oyunu hakkında

Krallık savunma oyunu ekranın sağ alt köşesinde bulunan silahları düşman askerlerinin geleceği yol kenarlarına yerleştirilerek oynanıyor. Bomba atan kuleler ve silahların parasal değerine karşı etki güçleri farklıdır. Yani her silahı almak için alt tarafında görünen sayı kadar para kazanmanız gerekiyor. Her öldürdüğünüz düşman askeri için 1 para kazanıyorsunuz. Bazı düşman askerleri tek bombayla değil de birden fazla bomba darbesinde ölüyor. Saldırıda bulunacağınız silahları yol kenarlarına stratejik olarak yerleştirerek krallık savunma oyunu oynayın.

Ekranın üst tarafında bazı bilgiler bulunuyor. WAVE PROGRESS kısmı ve yan tarafındaki kılıç göstergesi sizin saldırılarınızdan kurtulup krallığın içine giren düşman askerlerinin durumunu gösteriyor. Elektrik işareti kısmında kazandığınız para yada puan görünüyor. 2X butonuna tıklayarak ta düşman askerlerinin gelişini yani oyunu hızlandırabiliyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg