KALE FETHETME

Kale Fethetme Oyunu Hakkında

Kale fethetme oyunu ile hem kendi tarafımızı koruyoruz hemde düşman bölgesine asker sokarak orayı ele geçiriyoruz. Fareyle (mouse) alt taraftaki askerleri alana sürükleyerek bırakıyoruz.

Düşman askerlerinin üzerine tıklayarak onlara ok atışı yapıyoruz. 7 farklı asker çıkartabiliyoruz. Askerler oyun alanının alt tarafında bulunuyor. Düşman askerlerini öldürdükçe puan ve para kazanıyoruz. Kazandığımız paralar ile yeni savaşçılar çıkartabiliyoruz.

Belli bir değerden sonra yeni savaşçı çeşitleri de çıkartabiliyoruz. Ayrıca düşman askerlerine saldırmak için kalemizin surlarına ok atıcı gibi askerler de yerleştirebiliyoruz. Yine paramız belli bir değerin üzerine çıktıkça yeni saldırı silahlarını da kullanabiliyoruz.

Alanında aynı anda en fazla 9 tane savaşçımız bulunabiliyor. Ekranının sağ ve sol üst köşesinde her iki tarafında kalesinin ele geçirilme göstergesi bulunuyor. Bu göstergeden savaşın gidişatını takip ederek kale fethetme oyunu oyna. Sağ üst köşede durdurma, menü ve müzik seslerini kısma butonları bulunuyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM