KAKTÜS ADAM

Kaktüs Adam Oyunu Hakkında

Kaktüs Adam oyunu yön tuşları ile “A, S ve D” tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla hareket edin. A zıplıyor. S saldırı da bulunuyor. Tekme ve yumruk atıyor. Eğer elinizde silah varsa bunu da S tuşuna basarak kullanın. D ile de yerden silah alın.

Düşman bölgesine geçerek sığınaklarda dolaşın. Karşınıza çıkan askerlerle dövüş yaparak onları öldürün. Onlardan çaldığınız silahları yine onlara karşı kullanın. Sığınağın en ücra köşelerinde saklanmış olan gizli hazineleri bularak alın. Her bölümü tamamlamak için tüm  hazineleri toplamanız gerekiyor.

İlk başlarken kendinize bir isim belirleyin. Sonra birinci bölümden itibaren heyecan verici bir maceraya başlayın.Yolda ilerlerken yerdeki silahları alarak bunları kullanabilirsiniz. Ekranda kullanmanız gereken tuşlar ve yapmanız gereken hamleler size küçük resimlerle anlatılıyor. Bu ip uçlarını dikkatlice takip ederek kaktüs adam oyunu oynayın. Karşılaştığınız düşmanların saldırılarından kendinizi koruyarak hayatta kalmaya çalışın. Platformda ilerlerken boşluktan aşağıya düşmemeye de çalışın. Bu şekilde her bölümü tek tek geçerek oyunu bitirin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM