HİLL CLİMB RACİNG

Hill Climb Racing Oyunu Hakkında

Hill climb racing oyunları sağ ve sol ok tuşlarına tıklanarak ve ekrandaki gaz ve fren pedallarına basarak oynanıyor. Kullandığınız taksi çalıştığı müddetçe ambarınızda tespit edilen benzininiz eksiliyor. Kalan yakıt ölçüsünü ekranın sol üst köşesindeki kırmızı benzin bidonunun yanında görebiliyorsunuz.

Yolda giderken sarı renkteki paraları toplayarak kasanızı dolduruyorsunuz. Paraların üzerinde kıymetleri yazıyor. Yanmadan ilerledikçe paraların miktarıda çoğalıyor ve bu biçimde daha fazla para kazanıyorsunuz. Taşıtınız takla attığında çok fazla zarar gördüğünde yanıyorsunuz. Ayrıca yakıtınız bittiğinde de kısım bitiyor. Yolda bulunan benzin bidonlarını alarak ambarınızı fullüyorsunuz. Yol üzerinde bulunan kırmızı sancak olan noktalara eriştiğinizde aşırıdan 50 para kazanıyorsunuz.

Kazandığınız paralar ile markete giderek taksinize motor, şase, tekerlek, benzin ambarını geliştirme ve darbelere karşı gözetici zırh alabiliyorsunuz. Ayrıca çok fazla para kazandığınızda yeni arabalar ve yeni parkurlar da satın alabiliyoruz. Reyin ekranının alt tarafında parkurun uzunluğu görünüyor. Misalin ilk parkurun uzunluğu 3000 metre başka bir deyişle 3 kilometre dir. Otomobili sürerken parkurun kaç metresini gittiğiniz de görebiliyorsunuz. Otomobilinize hiç hasar vermeden ambarınızı devamlı benzin ile doldurarak hill climb racing oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM