HAPİSTEN KAÇIŞ

Hapisten Kaçış oyunu hakkında

Hapisten kaçış oyunu yön tuşları, “E” ve SPACE “boşluk bırakma” tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşları veya “A, S, D, W” tuşlarıyla hareket edin. Boşluk bırakmayla önüne çıkan engellerin üzerinde zıplayın. E tuşuyla da şehirde bulunan arabalara binin yada kullandığınız arabalardan dışarı çıkın. 

Ekranın sol tarafında bulunan harita üzerindeki sarı noktalara giderek verilen görevleri tamamlayın. Bu sarı noktalarda kullanacağınız silahlar yada arabalar bulunuyor. Aynı zamanda bu sarı alanlarda size verilen yeni görevlerin talimatı da bulunuyor. Harita üzerindeki kırmızı noktalar gardiyanlar yada polislerin konumlarını gösteriyor. Aldığınız silahlarla peşinize takılan gardiyanları ve polisleri vurarak etkisiz hale getirerek hapisten kaçış oyunu oynayın.

Mapustan çıktıktan sonra mafya için çalışmaya başlıyorsunuz. Mfya babasından aldığınız görevleri ve işleri yerine getirerek para kazanın. Her iş sonunda mutlaka para kazanıyorsunuz ve kazandığınız para ekranda görünüyor.Paranın alt tarafında ise kırmızı kalp işaretinin yanında kalan gücünüz görünüyor. Polisler yada gardiyanlar tarafından vurulduğunuzda gücünüz azalıyor. Gücünüz sıfırlandığında ise ölüyorsunuz ve oyun bitiyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers krunker unblocked games shell shockers krunker happy wheels friv