GARİP ADA

Garip Ada Oyunu Hakkında

Garip ada oyunu ekranın alt tarafında bulunan pil, işlemci, kazma, tüp, direksiyon, odun, soba ve vida malzemeleri kullanılarak oynanıyor. Bu malzemeleri belli bir sıraya göre kullanmamız gerekiyor. eğer yanlış bir hamle yaparsak adada bulunan volkan patlıyor ve etrafa lavlarını salmaya başlıyor.

Malzemeleri düzgün bir şekilde kullandıkça diğer geliştirdiğiniz ürünler level atlıyor. Amacımız tüm yapmış olduğunuz ürünlerin seviyesini maksimum yapıp adayı en gelişmiş seviyesine çıkarmak.

Bunun için yapmanız gereken adımları tek tek açıklayacağım.

1- Vidayı seçin. 2- Kazmaya tıklayarak yeşil alanı bir daire şeklinde kazın. Bu işlem sonunda vida level atlıyor.  3- Odunu seçin ve daire şeklinde kazdığınız alanı yol yapın. 4- Direksiyona tıklayın. Adam adanın ucunu keserek liman yapıyor. Odunlar ev yapıyor. 5- Sobaya tıklayın. Adam kadını görüyor ve birbirlerine aşık oluyorlar. Yolun üzerinde bir tane taksi hareket ediyor. 6- Pile tıklayıp sobayı yakın ve dağın içinde tünel açın. limanda bulunan gemi karşı adaya gidiyor ve orada bulunan hazineyi alarak geri geliyor. Bu sırada kendi adasına yeni bir deney tüpü getiriyor. 7- Çipe tıklayarak adaya bilgisayar sistemi kurun. Adaya tren yolu döşeyin ve uzaya uzay aracı yollayın. 8- Son olarak ta tüpe tıklayarak garip ada oyunu oynayın ve tüm icatları keşfetmiş olun.

Eğer yanlış bir işlem yapmış olusanız sağ alt köşede bulunan “PLAY AGAIN” tuşuna tıklayarak oyuna yeniden başlayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM