FORKLİFT

Forklift Oyunu Hakkında

Forklift oyunları istikamet tuşları, “A, S, W, D” tuşları, C tuşu ve ekranın sol doğrultusunda tespit edilen sarı üçgen alanın içindeki dozer düğmesine tıklanarak oynanıyor. Istikamet tuşları aracı sürüyorsunuz. Üçgen alana tıkladığınızda açılan pencerede yük demirini ileri geri ve yukarıya aşağı etme düğmeleri bulunuyor. C tuşuna tıklayarak görüş açınızı ayarlayın.

Havalananında kargo uçaklarıyla gelen yükleri tırların dorsesine yerleştiriyorsunuz. Yükleri evvel bulundukları yerden alıp düşürmeden nakliye tırlarının dorselerine yerleştirmeniz gerek.

Yüklerin yer aldığı yerler ve aldığınız yükü yerleştireceğiniz yerler kırmızı ok ile size gösteriliyor. Her yükü ekranın üst doğrultusunda görünen müddet içinde alıp tırın kasasına düşürmeden düzgün tek şeklinde yerleştirerek forklift oyunları oynayın.

Her tek yükte şoförlüğünüzü ve sürücülüğünüzü bir miktar henüz geliştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi yük taşıma araçlarının ön tekerleri sabit arka tekerleri sağa sola dönüyor. Realite bir sürücü gibi aracın gideceği yeri ve taşıma demirlerinin yerini isabetli tek şeklinde ayarlamanız gerekiyor. Realite tek simülasyon içerisinde kendinizi bulup zevkli zamanlar yaşayarak vakit geçirin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM