FEED US 3

Feed Us 3 Oyunu Hakkında

Feed us 3 oyunu fareyle oynanıyor. Ekranda fareyi hareket ettirerek piranayı suyun içinde dolaştırın. Farenin sol tuşuna tıklayarak ta sandandan suya düşürdüğümüz insanları parçalayıp yiyoruz. Aynı şekilde sizden küçük balıklara da saldırarak onları da mideye indiriyoruz.

Dikkat etmeniz bir nokta var. Bu da etrafta dolaşan ve cüsse olarak sizden çok büyük olan köpek balıklarına yem olmamak. Köpek balıkları hiç affetmiyor. Kan kokusunu alıyorlar ve hemen dibinizde bitiyorlar. Eğer ağızlarına girerseniz kendinizi direkt köpekbalığının midesinde buluyorsunuz. Bu durumda yanıyorsunu ve oyuna yeniden başlıyorsunuz.

Denizin dibinde dolaşırken kayaların arasında delikler bulunuyor. Bu deliklerin içine girerek denizin başka noktalarına geçiş yapabiliyorsunuz. Yine suyun altında dolaşırken deniz analarına çarpmamaya çalışın. Deniz anaları elektirik vererek sizi çarpıyor.

Ekranın sol tarafında 45 saniyeden aşağıya doğru sayan bir sayaç bulunuyor. Bu süre bitmeden ne kadar fazla balık ve insan yerseniz o kadar vücudunuz büyüyor. Etrafta bulunan hazinelerin üzerine gelip ek süreler kazanarak feed us 3 oyunu oynayın. Vahşi dünyada başarılar dileriz….

OYUNA BAŞLA
REKLAM