EV TEMİZLEME

Ev Temizleme oyunu hakkında

Konut arınma oyunu 3 değişik kısımdan oluşuyor. Her kısımda bölmüş olan eşyaları kendi yerlerine yerleştirin. Çevreye saçılmış olan çöpleri çöp paketine atın. Tozlanmış ve kirlenmiş olan sırçalar ile eşyaları paklik malzemelerini kullanarak arının.
Tapmanız gereken harekâtlar ekranda görünen sarı el fotoğraflarıyla gösteriliyor. Her harekâtı tek tek yaparak kısımları tamamlayın.
İlk kısımda koltuk, halı ve gardroptan oluşan bir oda karşınıza çıkıyor. Evvel çevreye bölmüş olan kıyafetleri gardropa ve elbisesepetine yerleştirin. Kırlentleri de koltuğun üzerine yerleştirin. Yerde bulunan çöpleri de tek tek alarak çöp paketine atıp sırçaları arının. Her kısımdan sonra sağ alt köşedeki ileri OK butonuna tıklayarak bir sonraki kısma geçin.
İkinci kısımda banyoyu arının. Evvel ışığı açıp yerdeki tuvalet kağıtlarını toplayın. Yerde bulunan fırçalarla duvarları ve yeri silin. Son kısımda da oturma odasını tertip ederek konut arınma oyunu oynayın. Burada da yeniden eşyaları yerlerine koyup çöpleri toplayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

krunker friv oyun