ELSA’NIN DÜĞÜNÜ

Elsa’nın Düğünü Oyunu Hakkında

Elsa’nın Düğünü Oyunu Oynamak için PLAY Tonuna Tıkla ve eğlenceye Başla Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor.Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor.

İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz. Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prenses kızlar bulunuyor.

Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için giysi, saç modeli, gözlük, şapka, takı, düğün çiçeği ve çanta seçebilirsiniz.

Karlar ülkesi prensesine gelinlik, duvak, çiçek, takı ve şapka seçiyorsunuz. Son olarak ta prensesin eşine damatlık, saç modeli ve gözlük seçerek Elsa‘nın düğünü oyunu oyna

OYUNA BAŞLA
REKLAM