CANDY CRUSH

Candy Crush Oyunu Hakkında

Candy Crush oyunu farklı renklerde ve şekillerden oluşan şekerlerden meydana geliyor. Aynı renk ve şekildeki şekerlerden en az 3 yanesini yan yana yada alt alta getirerek patlatma işlemi gerçekleştirin. Her patlatma işlemi sonucunda puan kazanıyorsunuz. Tek seferde 3’ten fazla patlatma işlemi gerçekleştirirseniz ekstra özellikler kazanıyorsunuz. Bu sayede komple satır yada komle sütünu patlatarak tek seferde çok yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Her bölümü tamamlamak için TASK FOR THE NEVEL kısmında size verilen bir puan hedefi bulunuyor. TIME kısmında görünen süre bitmeden bu hedef kadar puan toplayarak bölümü tamamlayın. Topladığınız puanlar SCORE ve kaçıncı bölümde olduğunuz ise LEVEL kısmında görünüyor. her yeni bölüme başladığınızda yeni bir hedef ve yeni bir süre veriliyor. Her yeni bölümde bu sefer daha kısıtlı süre veriliyor. Siz verilen hedefleri yerine getirmeye çalışarak candy crush oyunu oynayın ve mümkün olan en yüksek puanı toplayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun