BUZ PATENİ

Buz Pateni oyunu hakkında

Buz pateni oyunu bilgisayarda yön tuşları ve cep telefonları ile mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafında bulunan aşağı yukarı sağ ve sol oklara tıklanarak oynanıyor. Ekranın alt tarafından yukarı doğru farklı yönlere yönelmiş oklar çıkıyor. Bu oklar ekranın en üstüne geldiğinde klavyeden ok ile aynı tuşa bastığınızda balerinin figürü değişiyor. Hata yapmadan kaç tane figürü balerine değiştirirseniz o kadar puan kazanıyorsunuz. Hatasız hamleleriniz COMBO kısmında sayı olarak ta gösteriliyor. Gösteri sonrasında bronz, gümüş yada altın madalya kazanıyorsunuz. COMBO sayınız yüksek olması kazanacağınız madalyanın cinsini belirliyor.

Hatalı bir hamle yaptığınızda COMBO sıfırlanıyor. Buda tekrar gümüş madalyaya düştüğünüzü gösteriyor. Her gösteri sonrasında para kazanıyorsunuz. Bu paralarla balerinizine zıplama, dönme ve yeni figürler kazandırıyorsunuz. Menü sayfasından erkek yada bayan balerinlerden birini seçerek buz pateni oyunu oynamaya başlayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg