BUTİK İŞLETME

Butik İşletme Oyunu Hakkında

Butik İşletme oyunları değişik bölümlerden oluşuyor. Her kısım ayrı tek gün Istikametten ayarlanmıştır. Her günü kar ederek son vermek için kazanmanız gerekiyor. Bunun için müşterilerinizin her birisi ile tek tek ilgilenmeniz gerekiyor.

Dükkanınıza gelen müşteriyi karşılayarak koltuklara oturtunuz. Sonra masanın üzerinde bulunan katoloğu fareyle tıklayıp sonra da müşterinizin üstüne fareyle tıklayarak kat loğu müşterinize veriniz.

Müşteriniz katologdan ürünü seçtiğinde hemen üst tarafında ürünün resmi görünüyor. Bu sefer siz ürünü reyondan fareyle alıp müşterinize teslim ediyorsunuz. Müşteriniz kasaya gelip ödemesini yapıyor ve alış verişini tamamlıyor.

Müşteri dükkandan ayrıldıktan sonra onun oturduğu yeri temizleyin ve bıraktığı çöpleri alın. Bir sonraki müşterinizi de boş olan koltuğa oturtun. Yine aynı şekilde yeni gelen müşterinizle de ilgilenerek butik işletme oyunu oynayın.

Gün bitiminde paranızı kasadan alın ve dükkanınız için toptancuıdan yeni ürünler satın alın. Hatta dükkanınıza kahve makinesi gibi müşterilerinizi memnun edecek yeni ürünler de satın alabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM