BARBİE ALIŞVERİŞTE

Barbie Alışverişte Oyunu Hakkında

Barbie alışverişte oyunu oynayarak sevgili prenses Ellie ve sevgilisi Kevin ile beraber yılbaşı alışverişi için çarşıya çıkın. Ellie’nin sevgilisi ile beraber çarşıdaki tüm dükkanları dolaşıp son dakikaya kalan alışveriş işlemini tamamlayın. Çarşıda 5 farklı dükkandan alışveriş yaparak eve dolu poşetlerle geri dönün.

İlk dükkan tabelasında FANCY HAIRCUTS yazan bayan kuaförüdür. Buradan 8 farklı saç modelinden birini seçerek Ellie’nin saçlarını yapın. Pembe renkteki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak değişik saç modellerini görebilirsiniz. Sağ alt köşedeki alışveriş arabasına tıklayarak bu dükkandan çıkın.

İkinci dükkanın tabelasında BLUSH DIVA yazıyor. Buradan güzel kıza makyaj yapıyorsunuz. Üçüncü dükkanın tabelasında OMG SHOES yazıyor. Buradan da 8 farklı ayakkabı modelinden birini satın alıyorsunuz. Dördüncü dükkanın tabelasında FASHION TALE yazıyor.

Bu mağazadan spor ve geceye uygun elbiseler satın alıyorsunuz. Son mağazadan da kolye ve küpe gibi takılar satın alarak barbie alışverişte oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM