ATEŞ VE SU BUZ TAPINAĞI

Ateş ve Su Buz Tapınağı Oyunu Hakkında

Ateş ve su buz tapınağı oyunu yön tuşları ve “A, S, D, W” tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla kırmızı renkte olan ATEŞ karakterini, A, S, D, W tuşlarıyla da mavi renkte olan SU karakterini kontrol ediyorsunuz. Buz kaplı yollarda Su karakteri yavaşlıyor ve zorlanıyor. Ateş buralardan rahatlıkla geçiyor.

Her iki karakteri de tutsak kaldıkları tapınaktan dışarı çıkarmanız gerekiyor. Bunun için havada asılı olan mavi ve kırmızı renkteki elmasları toplayarak çıkış kapısına ulaşmanız gerekiyor. Mavi elmasları Su, kırmızı elmasları da Ateş topluyor.

Bu işlemleri yaparken her iki kahramanın da karşısına engeller çıkıyor. Butonlara basıp bu engelleri yok ederek ateş ve su buz tapınağı oyunu oynayın. Yani her iki karakter de oyunun bazı bölümlerinde birbirlerine yardım ediyor.

Eğer herhangi birisi bir defa bile yanlışlıkla ölürse bölümü yeniden oynamanız gerekiyor.

Ateş; ateş dolu çukurlardan geçebiliyor. Su dolu çukurlarda ölüyor. Su ise tam tersi olarak su dolu çukurlardan geçerken ateş dolu çukurlarda ölüyor. Siyah sıvı dolu çukurlarda her iki kahramanda ölüyor. Bu çukurlara dikkat ederek ateş ve su buz tapınağı oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM