ATEŞ VE SU 5

Ateş ve Su 5 Oyunu Hakkında

Ateş ve su 5 oyunu yön tuşları ve “A, S, D, W” tuşlarıyla oynanıyor. Bu seride de yine kız olan karakter su, oğlan olan karakterde ateşi temsil ediyor. Ateş yön tuşlarıyla ve su ise “A, S, D, W” tuşlarıyla kontrol ediliyor. Her bölümde kırmızı, mavi yeşil kuyular bulunuyor.

Kırmızı kuyulardan ateş karakteri yanmadan geçebiliyor. Su karakteri ise yanıyor. Su kuyularında ise ateş karakteri boğuluyor. Su karakteri ise rahatlıkla geçebiliyor. Yeşil renkte ve içinde kimyasal sıvılar bulunan kuyularda her iki karakterde eriyerek ölüyor. Kimyasal madde dolu olan kuyulardan her iki karakteri de atlatarak çıkış kapısına ulaştırın.

Platformun üst veya alt tarafında 2 tane çıkış kapısı bulunuyor. Mavi olan kapıya su karakterini ve kırmızı olan kapıya da ateş karakterini ulaştırarak bölümü tamamlayın. Ekranda kırmızı ve mavi renkte elmaslar bulunuyor. Her kahramana kendi renginde olan elmasları toplatarak ateş ve su 5 oyunu oynayın. Tüm elmas parçalarını toplayıp hızlıca çıkış kapısından sonraki bölüme geçiş yapın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM