ARABA HIRSIZI

Araba Hırsızı Oyunu Hakkında

Araba hırsızı oyunu ile üzerinde yeşil OK bulunan arabaları çalarak yine yeşil daire işareti olan yerlere park ediyoruz. Yön tuşları ve “A, S, D, W” tuşlarını kullanarak araba hırsızı oyna. “X” tuşu ile arabaya giriyoruz. “ENTER” tuşu ile arabadan çıkıyoruz. “SHIFT” tuşu ile hızlı koşuyoruz. “SPACE” boşluk bırakma tuşu ile el frenini çekiyoruz.

Aynı zamanda oyunu fare ile de oynayabiliriz. Sağ üst köşede klavye ve fare resmi görünüyor. Oyunu fare ile oynamak istiyorsak klavye resmine tıklayarak, klavyeyi devre dışı bırakıyoruz. Fare ile tıklayıp sürükleyerek hem hırsızı hem de arabayı kontrol edebiliyoruz.

Hırsızlık oyununun hikayesinde biz araba hırsızı mafyasına üye olmaya çalışıyoruz. Mafya da bizi denemek için basit araba hırsızlığı görevleri veriyor. Bizde bu hırsızlık görevlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyun ekranının sol üst köşesinde arabamızın hasar durumu görülüyor.

Diğer arabalarla çarpıp arabamıza zarar verirsek, arabamız hasar görüyor ve yanıyoruz. Onun yanında oyunu durdurma yani “PAUSE” butonu bulunuyor. Sol alt köşede arabayı park etmek için verilen süre görünüyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM