ADEM İLE HAVVA

Adem ile Havva Oyunu Hakkında

Adem ile Havva oyunu mouse ile oynanıyor. Her bölümde Adem’i Havva’ya ulaştırmak için bazı bulmacaları çözmeniz gerekmektedir.

Cennette bulunan Havva’nın yanına gitmek için önüne çıkan engelleri aşmanız gerekiyor. çeşitli alerleri ve araçları kullanarak her engeli geçerek adem ile havva oynayın ve cennete gidip elinizdeki gülü Havva’ya verin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun