3D BOWLİNG

3D Bowling oyunu hakkında

3D Bowling oyunu tek kişilik, iki kişilik ve bilgisayara karşı oynama olmak üzere 3 farklı seçenek sunuyor. Menü sayfasında PLAY butonu, tek kişilik ve çift kişilik butonları bulunuyor. Direkt PLAY butonuna tıklarsanız bilgisayara karşı oynarsınız. Tek kişilik butona tıklarsanız kendiniz antreman yaparsınız. İki kişilik butona tıklarsanız da yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınızla karşılıklı maç yaparsınız.

Bilgisayarda topu fareyle cep telefonlarında ise parmağınızı kullanarak fırlatıyorsunuz. Topu attıktak sonra yine fare yada parmağınızla topa yön vererek topun istediğiniz noktaya gitmesini sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir butona tıkladığınızda sonraki sayfada 5X ve 10X butonları karşımza geliyor. 5X ile maçı 5 frame yani 5 seferlik atış sonunda bitiriyoruz. 10X ile de maçı 10 atış sonunda bitiriyoruz. Her seferde 2 atış hakkımız bulunuyor. Bu iki atış sonunda yerde bulunan tüm lobutları yani dizili olan tüm kuklaları devirmemiz gerekiyor. İlk atışta hepsini devirirsek strike yapmış oluyoruz. Bu şekilde en yüksek puanı topluyoruz. Eğer ilk atışta hepsini deviremezsek 2. atış hakkımız oluyor. Bu sefer kalan lobutları devirerek puan kazanıyoruz. Bu şekilde her atışta en yüksek puanı toplayarak 3d bowling oyunu oynayın ve rakibinizi yenerek maçı kazanın. 

OYUNA BAŞLA
REKLAM


Yupiy.Com Krunker Shell Shockers Happy Wheels Friv