TRAKTÖR

Traktör oyunu hakkında

Traktör oyunu bilgisayarda yön tuşları, X ve “SPACE” boşluk bırakma tuşuyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Yön tuşlarıyla aracı hareket ettirin ve dengesini ayarlayın. Boşluk bırakmayla frene basın. Aynı işlemleri cep telefonlarında ekranın alt tarafında bulunan gaz ve fren pedallarına dokunarak gerçekleştirin.

Tarladaki biçer döver makinesinden aracınızın kasasına yüklediğiniz çiftlik mahsullerini yere dökmeden fabrikaya ulaştırdığınızda para kazanıyorsunuz. Bu paralarla aracınızın özelliklerini arttırabilirsiniz yada yeni traktör satın alabilirsiniz. İlk başta 100 TL para veriliyor. Bu parayla 50’şer TL’ye benzin ve lastik satın alın. Hiç frene basmayıp hızınızı kesmeden birinci bölümü tamamlayın ve para kazanın.

menü sayfasındaki geliştirme bölümünde ENGINE (motor), GEARBOX (vites kutusu), TIRES (lastikler), BOOST (kasa) ve FUEL (benzin) seçenekleri bulunuyor. Panaız yettiği miktarda bu özellikleri yükselterek traktör mania oyunu oynayın. Paranızı daha da biriktirdiğinizde ise yeni traktör ve kasa satın alarak bölümleri daha kolay bitirin. 

OYUNA BAŞLA
REKLAM


Friv shell shockers unblocked krunker unblocked shell shockers unblocked tank trouble unblocked Happy Wheels unblocked unblocked games 66 unblocked games 76 unblocked games 77