TIRNAK BOYAMA

Tırnak Boyama Oyunu Hakkında

Tırnak boyama oyunu ekranı sağ ve sol tarafında bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Her butona tekrar tekrar tıklayarak o menüdeki diğer seçenekleri kızın parmaklarında görüyorsunuz. Ekranın sol tarafında bulunan butonlara tıklayarak kızın bulunduğu ortamı değiştiriyorsunuz ve rastgele boyanmı tırnakları görüyorsunuz.

Ekranın sağ tarafında ise 7 tane buton bulunuyor. Bu menüleri tıklayarak kızın göz rengini, tırnağın rengini, boyanın üzerine yapıştırılan pulları belirliyorsunuz. En sonunda ise kızın parmağına yüzük ve bileğinede bilezik takarak tırnak boyama oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun