TENİS

Tenis oyunu hakkında

Tenis oyunu bilgisayarda yön tuşları ve SPACE boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. boşluk bırakmayla topa vurarak topun rakip sahaya gitmesini sağlayın. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan oklara ve top resmine tıklayarak tenis oyunu oynayın.

Menü sayfasında kendinizi geliştirmek ve alıştırma yapmak için TUTORIAL menüsü bulunuyor. Buradan topa nasıl vuracağınıza ilişkin deneme atışları yapabilirsiniz. SIMPLE MATCH seçeneğine tıklayarak hemen bir tenis maçına başlayın.Buradan kendinize kız yada erkek karakterlerden birini seçin. Aynı zamanda kendinize rakip de seçebilirsiniz. Her bir karakterin ayrı ayrı vuruş, koşma ve pratiklik gibi özellikleri bulunuyor.

Ekranın üst tarafında karşılaşmanın zorluğunu seçebiliyorsunuz. Burada EASY ( kolay ), MEDIUM ( normal ) ve HARD ( zor ) seçenekleri bulunuyor. Buradan kendi seviyenize göre bir zorluk derecesi belirleyerek mücadeleye başlayın.

Ekranın alt tarafında skor görünüyor. İlk önce 7 defa sayı kazanan taraf maçı kazanarak galibiyete kavuşuyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg