SÜPER KAHRAMANLAR KULE SAVUNMA

Süper Kahramanlar Kule Savunma oyunu hakkında

Süper kahramanlar kule savunma oyunu ile barbar küçük yaratıklara karşı şehrinizi koruyun. Oyun ekranı binalar ve yollardan oluşan bir şehirdir. Yol kenarlarında sırayla dizilmiş küçük kare kutular bulunuyor. Her bir karenin üstüne tıklayıp açılan penceredeb silah seçiyoruz ve OK işaretine tıklayarak seçtiğimiz silahı yol kenarına yerleştirmiş oluyoruz. Her bir silahın bir para karşılığı bulunuyor. Toplam paramız Ekranın alt tarafında dolar işaretiyle görünüyor.

DALGA yazan kısımda ise sizin kurduğunuz tuzaklardan kurtulup şehre sızabilecek en fazla düşman askeri sayısı görünüyor. Eğer bir bölümde DALGA yazan kısımdaki asker sayısı 0 olursa yanıyorsunuz ve oyunu kaybediyorsunuz.

Öldürdüğünüz her düşman askeri ile para kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu paralarla yeni silahlar satın alabilirsiniz yada mevcut olan silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Şehrinizi düşmanlardan koruyup hepsini tek tek öldürerek süper kahramanlar kule savunma oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg