PRENSESLERİN KÖPEK BAKIMI

Prenseslerin Köpek Bakımı oyunu hakkında

Prenseslerin köpek bakımı oyunu 6 bölümden oluşuyor. İlk 3 bölümde Moana’nın kirlenen ve kemikleri kırılan köpeğinin bakımını yapıyoruz. İkinci 3 bölümde ise Elsa’nın kirlenen ve kemikleri kırılan köpeğinin bakımını yaparak iyileştiriyoruz. Önce her iki prensese de elbise ve ayakkabılar giydiriyoruz. Giysilerin alt tarafında bulunan sağ ve sol oklara tıklayarak giysi dolabının diğer bölümlerine geçiş yapaıyoruz.

İkinci bölümde vücuduna tahta parçaları saplanan ve kemikleri kırılan köpeği veterinere götürüyoruz. Ekranda gösterilen adımları gerçekleştirerek köpeği iyileştirmeye çalışıyoruz. Ekranın sağ tarafında kullanacağımız malzemeler ve aletler bulunuyor. Sırayla bu malzemeleri kullanarak prenseslerin köpek bakımı oyunu oynamayı tamamlıyoruz. Bu bölümde köpeğin akan burnunu temizleyip ateşini ölçüyoruz. Sonra tüm vücudunun röntgenini çekerek kırılan kemikleri tespit ediyoruz. Kırık olan bölge ekrana geldiğinde, kemik parçalarını doğru yerlerine yerleştiriyoruz. 

Üçüncü bölümde köpeğin tüylerinin arasında bulunan bit ve pireleri temizliyoruz. Açık olan yara yerlerine pansuman yapıp o blgeleri gazlı bezle sarıyoruz. En sonunda köpeği bir güzel yıkayarak pırıl pırıl yapıyoruz. Aynı işlemleri Elsa’nın köpeği içinde yaparak prenseslerin köpek bakımı oyunu oynamayı bitiriyoruz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


io games shell shockers krunker tank trouble Happy Wheels basketball stars unblocked slope game unblocked