ONLİNE ZIPLAMA

Online Zıplama oyunu hakkında

Online zıplama oyunu bilgisayarda yön tuşlarıyla ve mobil cihazlarda ise ekrana tıklayarak oynanıyor. Mobil cihazlarda ekranda sağ tarafa tıklarsanız sağdaki basamağa zıplarsınız, ekranın sol tarafına tıklarsanız da soldaki basamağa zıplarsınız.

Bazı basamaklar açık renkte bazıları da koyu renktedir. Açık renkte olan basamaklar güçsüzdür. Eğer bunların üzeine zıplarsanız hemen yere düşersiniz ve yanarsınız. Bazı basamakların üzerinde testereler bulunuyor. Burada size tuzaklar hazırlanmıştır. Bu tuzaklara yakalanmadan dikkatli bir şekilde online zıplama oyunu oynayın. Basamaklarad bulunan kalp, hız artışı ve mıknatıs gibi özellikleri alarak yukarı çıkma işleminizi kolaylaştırın. Yaptığınız ilk hatada oyun bitiyor ve yeniden başlamanız gerekiyor. Ekranın alt tarafında hamle yapmanız için verilen süre görünüyor. bu süre bittiğinde can haklarınızdan birini kaybediyorsunuz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg