ONLİNE KARTOPU SAVAŞI

Online Kartopu Savaşı Oyunu Hakkında

Online kartopu savaşı oyunu bilgisayarda fareyle ve mobil cep telefonlarında ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek oynanıyor. Bilgisayarda farenin sol tuşuna tıklayarak düşmanlarınıza kartopu atıyorsunuz. Mobil cihazlarda ise ekranın sağ alt köşesinde bulunan kartopu resminin üzerine tıkladıkça kartopu atıyorsunuz.

Her savaşçının üst tarafında kalan güçlerini gösteren bir yeşil şerit bulunuyor. Gücü biten savasçı ölerek oyunu terk ediyor. Etrafta bulunan kar tanelerini toplayarak puan kazanın ve bu şekilde vücudunuzu büyütün. Etrafta dolaşarak çeşitli özellikleri toplayarak online kartopu savaşı oynayın. Bu özellikler arasında hızlı gitme, seri şekilde kartopu atma ve koruma gibi ekstra özellikler bulunuyor. Ekranın sol üst tarafında skor tablosu bulunuyor. Birinciliği elde eden savaşçının kafasında kral tacı bulunuyor. Savaş meydanının kralı olarak birinciliği elde edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun