OFİSTE KİLİTLİ KALMA

Ofiste Kilitli Kalma oyunu hakkında

Ofiste kilitli kalma oyunu ile dış kapıyı açmak için toplam 6 tane anahtarı gizlenmiş oldukları yerden toplamanız gerekiyor. Ekranın sağ tarafında 6 tane siyah kare kutu bulunuyor. Bunlardan en üstekine topladığınız anahtarları koyuyorsunuz. Her anahtar bulduğunuzda buradaki anahtarın üzerindeki sayı bir artıyor. Diğer altta kalan kutulara ise yazıcıdan çıktı almak için kartuşları yerleştirin.

Anahtar ve kartuşları nasıl bulacaksınız onu açıklayayım. 

1- Masanın sol tarafında bulunan saksının arkasında BİRİNCİ KARTUŞ bulunuyor.

2- Masanın üzerinde bulunan 4 tane klasörden en üstekinin deliğinde BİRİNCİ ANAHTAR bulunuyor.

3- Klasörlerin deliklerinin dizilişine dikkat edin. Bu dizilişleri aklınızda tutarak bilgisayar olan odaya geçin. Bilgisayarın sol tarafında bulunan masanın üzerindeki yuvarlak topları klasör deliklerine göre değiştirin. Yani 1-3-2-4 şeklinde siyaha dönüştürün. Burada İKİNCİ ANAHTAR bulunuyor.

4- Bilgisayar ekranında bir grafik görünüyor. Grafiği incelediğinizde 5-7-4-9 sayılarını görüyorsunuz. Bu sayıları bilgisayarın sağ tarafında bulunan tahtaya şifre olarak girin. Buradan ÜÇÜNCÜ ANAHTARI alın.

5- Tahtanın sağ üst köşesinden de İKİNCİ KARTUŞU alın.

6- Dış kapının sağ tarafında tablo bulunuyor. Bu tablo parçalara ayrılmıştır. Her parçaya tıkladığınızda o aprça kendi ekseni etrafında dönüyor. Tabloyu tamamlayın. Tablonun arkasındaki DÖRDÜNCÜ ANAHTAR bulunuyor.

7- Saksıda ve uzun dalları bulunan çiçeğin yaprakları arasında ÜÇÜNCÜ KARTUŞ bulunuyor.

8- Sol tarafta bulunan bilgisayarın monitörünün camını kırarak içinde bulunan BEŞİNCİ ANAHTARI alın.

9- Monitörünü kırdığınız bilgisayarın sağ tarafından DÖRDÜNCÜ KARTUŞU alın.

10- Yazıcının olduğu yere gelip yazıcıya tıklayın. Kartuşlara tek tek tıklayıp sonra da yazıcıya tıklayarak kartuşları yazıcıya yerleştirin ve yazıcıdan şifre olan bir çıktı alın. Şifre 872 sayısıdır.

11- Masanı

OYUNA BAŞLA
REKLAM


io games shell shockers krunker tank trouble Happy Wheels basketball stars unblocked slope game unblocked