OFİS ARABA YARIŞI

Ofis Araba Yarışı oyunu hakkında

Büro otomobil yarışı oyunları ile ekranın sol üst doğrultusunda görünen müddet bitmeden kırmızı taksiyi çalışma masasının başka ucunda tespit edilen bitiş noktasına götür. Bilgisayarda istikamet tuşlarını ve SPACE boşluk bırakma tuşunu kullanın. Boşluk bırakma tuşuyla taksiyi havaya doğru zıplat. Mobil cep telefonlarında ise ekranın alt doğrultusunda tespit edilen butonlara tıklayarak büro otomobil yarışı oyunları oynayın.

Yol üzerinde bir çalışma masasında bulunan kalem, defter, kağıt gibi ofis malzemelerinin arasında kırmızı taksi sürüyorsunuz. Arabayı devirmeden en kısa sürede bitiş noktasına ulaşın. Parkurun ne kadarını tamamladığınız ekranın alt tarafında görünüyor. 3 defa aynı bölümü deneme hakkınız bulunuyor. Yol üzerinde içinde rakam bulunan yıldızları toplayarak ofis araba yarışı oyunu oynamayı tamamlayın. 72 bölümlük bu macerayla günün yorgunluğunu ve stresinizi üzerinizden atın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg