LİDERLER SAVAŞI

Liderler Savaşı oyunu hakkında

Liderler savaşı oyunu fareyi yada parmağınızı savaş alanında gezdirerek oynanıyor. Etrafta sabit duran beyaz askerleri toplayarak kendinize bir ordu oluşturun Topladığınız asker sayısı ne kadar fazla olursa ordunuz o kadar güçlü oluyor. Asker sayısı ekranın sağ üst köşesinde görünüyor. Ekranın üst tarafında yazan 4 rakamı düşmanınız olan ve savaş alanında sizi yok etmeye çalışan dünya liderleri sayısını gösteriyor. Sol üst köşede ise tüm düşmanlarınızı yok etmek için verilen süre görünüyor. Eğer bu süre bitmeden düşmanlarınızı öldürüp ülkeyi feth edemezseniz yanıyorsunuz ve savaşı kaybediyorsunuz. 

Düşmanları yok etmek için arkalarından dolaşıp düşman askerlerini öldürün. Bu şekilde düşman birliklerini güçsüz hale getirerek onları daha kolay yok edebilirsiniz. İki ordu karşı karşıya geldiğinde asker sayısı fazla olan taraf savaşı kazanıyor ve diğer tarafın askerlerini kendi ordusuna dahil ediyor. Savaş alanının her tarafını dolaşarak tüm dünya liderlerinin ordularını yok edip tek güç siz kalarak liderler savaşı oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg