KARE PATLATMA

Kare Patlatma Oyunu Hakkında

Kare patlatma oyunu ile ekranın alt tarafından üst tarafa doğru satır satır çıkan küpleri yok etmeye çalışıyorsunuz. Yan yana yada üst üste bulunan aynı renkteki kutuların üstüne tıklayarak yok olmalarını sağlayın. Kutuların yok olması için yan yana yada üst üste en az 3 tane bulunması gerekiyor.

Kutuları yok ettikçe boyama, bomba, satır yada bölge patlatma özellikleri kazanıyorsunuz. Bu özellikleri kullanarak ekranı daha kolay temizleyip yeni hamleler için kendinize yer açın. Ekranda bazen içi altın dolu olan sandıklar çıkıyor. Ekranın başka bir noktasında ise sarı renkte anahtar bulunuyor. Anahtarı sandığın yanına doğru getirdiğinizde anahtar sandığı açar ve siz 30.000 puan kazanıyorsunuz.

Her bölümde evcil hayvanlar çıkıyor. Bu evcil hayvanlardan 3 tanesi yan yana getirip yok ettiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Kutular ekranın üst tarafına değdiğinde yanıyorsunuz. Bunun için yukarı doğru giden kutuları yok edip verilen görevi tamamlayarak kare patlatma oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM