HIZLI ZULA

Hızlı Zula Oyunu Hakkında

Hızlı zula oyunu hem bilgisayarda hem de cep telefonları ile mobil tabletlerde oynanabiliyor. Bilgisayarda yön tuşları, C, SPACE ( boşluk bırakma ) tuşları ve fareyle oynanıyor. C eğilirsun ve boşluk bırakmayla da zıplıyorsunuz. Ekranda ateş edeceğiniz hedef noktası kırmızı artı şeklinde görünüyor. Aynı işlemleri mobil cep telefonlarında ise ekranın sol alt köşesinde bulunan daire şeklindeki butonu kullanarak gerçekleştirin. Düşman askerleri kırmızı renkte görünüyor. Düşman askerleri taramalı silahla ateş ederek hepsini öldürün.

Ekranın sol üst köşesinde yeşil renkte kalan gücünüz görünüyor. Öldüğünüzde ekrana gelen isim listesinin üzerine tıklayarak tekrardan oyuna dahil olun. Düşman askerlerini öldürdükçe para kazanın. Bu paralarla marketten yeni silahlar satın alın yada şuan kullandığınız silahın özelliklerini arttırın.

Oyun 2 düşman takım arasında oynanıyor. Her takım rakip tarafın bölgesine girip düşman bayrağını alarak kendi bölgesine getiriyor. Düşman bayrağını kendi bölgenize getirdiğinizde sayı kazanıyorsunuz. Skor tabelası ekranın üst tarafında görünüyor. Düşman askerlerinin sizin bayrağına yaklaşmasına engel olarak hızlı zula oyunu oynayın ve düşman takımının sayı almasına engel olun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM