GROGG İO

Grogg io Oyunu Hakkında

Grogg io oyunu yön tuşları, “W, A, S, D” tuşları ve fareyle oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola hareket edin. Fareyle de ateş edin. Ateş ederken ekranda siyah renkte nişan aldığınız nokta görünüyor. Bu noktayı fareyi hareket ettirerek değiştirip yine farenin sol tuşuna tıklayarak ateş edebilirsiniz.

Ekranın sağ üst köşesinde o anda oyundaki oyuncular ve puanları görünüyor. Diğerlerini öldürüp enerjilerini toplayarak puan kazanın. Adanın değişik yerlerinde toprağa gömülmüş sandıklar bulunuyor. Bu sandıkları açarak yeni silahlar ve yeni enerjiler alarak gücünüzü arttırın. Yine topladığınız puanlarla şehirdeki dükkanlardan da silah ve enerji satın alabiliriniz. Denize açıldığınızda otomatik olarak gemiye sahip oluyorsunuz. Gemiyi yön tuşlarını kullanrak yönlendirip yeni adalar keşfederek grogg io oyunu oynayın.

Sizin ve diğer oyuncuların üst kısmında kalan enerji miktarı görünüyor. Enerjisi biten oyuncu ölüyor. Diğerlerinin bombalarından kendinizi koruyarak enerjinizi en üst seviyede tutmamyı başarın. Bu şekilde sol üst köşedeki listede en üst sıraya çıkarak birinci sırayı kapabilirsiniz. Grogg.io oyunu ile gerçek bir mücadele ve savaşın içinde kendinizi hissedeceksiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece ve sadece grogg.io oynamak. Hadi başlayın ve eğlenceli vakit geçirin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM