GOOSEGAME İO

Goosegame io Oyunu Hakkında

Goosegame io oyunu bilgisayarda fareyle, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan saldırı ve hareket etme butonlarına tıklanarak oynanıyor. Çiftlikte bulunan meyveleri ve enerji içeren yemleri toplayarak kontrol ettiğiniz kazı büyütün. Ekranın sağ üst köşesinde puan sıralaması görünüyor. Ne kadar çok yem ve meyve toplayıp yerseniz o kadar büyüyorsunuz. Puanınız da buna bağlı olarak orantılı şekilde artıyor. 

Hemen alt tarafınızda 3 aşamadan oluşan panelde gücünüz görünüyor. Diğer kazlar size gagalarıyla saldırdığı zaman gücünüz azalıyor ve hiç gücünüz kalmadığında ise vücudunuz parçalanarak ölüyorsunuz. Sizden büyük kazlara çok yaklaşmadan ve onların size saldırmalarına fırsat vermeden bedeninizi büyüterek goose game io oyunu oynayın. Sizden küçük kazlara saldırı yaparak onların öldürün ve ekstra puan kazanın. 

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun