DENİZ KIZI CİLT BAKIMI

Deniz Kızı Cilt Bakımı oyunu hakkında

Deniz Kızı Cilt Bakımı oyunları Prenses hastaneye ilk geldiği zaman ekranda da göründüğü gibi suratı yara bere içindedir. Birinci adımda kızın sol gözünün alt tarafındaki yarayı temizleyin. İkinci adımda kızın yüzündeki tüyleri makasla kesin. Üçüncü adımda eskiden meydana gelen ve iyileşen yara izlerini lazer tedavisiyle yok edin. Dördüncü adımda ölü deriyi kazıyın. Beşinci adımda kızın yüzüne kara maske sürerek izleri yok edin.

Nihai adımda ise yüzdeki yara deliklerindeki mikropları temizleyerek birinci kısmı tamamlayın. İkinci bölümün ilk aşamasında sivilce patlatma makinesiyle kızın yüzündeki bütün sivilceleri teker teker yok ediyorsunuz. İkinci adımda kızın yanağında, alnında ve burnunda tespit edilen benleri temizleyin. Üçüncü adımda içi iltihap dolu yaraları patlatıp pamuk kullanarak temizleyin.

Üçüncü bölümün ilk evresinde kızın çenesinde ve yanağındaki yeşil renkli çıbanları patlatın ve içinden çıkan mikropları temizleyin. İkinci evrede kalifiye hazırlanmış surat kremini sürün. en son prensesin saçlarını tarak ile tarayarak deniz kızı cilt bakımı oyunları oyna

OYUNA BAŞLA
REKLAM


io games shell shockers krunker tank trouble Happy Wheels basketball stars unblocked slope game unblocked