ÇÖP ADAM KULE SAVUNMA

Çöp Adam Kule Savunma oyunu hakkında

Çöp adam kule savunma oyunu ile tabanca, pompalı ve taramalı tüfek, bazuka ve keskin nişancı tüfeği kullanarak kulenize saldıran düşman askerlerine ateş edip onları öldürün. Yine kulenizi savunmak için kulenin etrafına kum torbaları, mayınlar ve otomatik taramalı tüfekler yerleştiriyorsunuz.

Başlarken kulenin üst tarafında 2 tane asker bulunuyor. Bu iki asker sap ve sol taraftan gelen düşmanlara ateş ederek onları öldürüyor. Düşman askerlerinin elinde balta ve kılıçlar bulunuyor. Düşman askerleri kulenin yanına geldiğinde bu balta ve kılıçlarla kuleyi yıkıyorlar. Her bölümde belli bir sayıda düşman askeri bulunuyor. Tüm askerleri öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Üzeinde yıldız olan askerleri öldürdüğünüzde daha çok para kazanıyorsunuz. Bu paralarla bölüm geçişlerinde yeni silahlar ve kuleyi koruyucu kalkanlar satın alarak çöp adam kule savunma oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg