ÇILGIN SÜRÜCÜ

Çılgın Sürücü oyunu hakkında

Deli şoför oyunları bilgisayarda sağ ve sol istikamet tuşları ve mobil cep telefonlarında ise ekranın sağında ve solunda tespit edilen oklara tıklanarak oynanıyor. Emelimiz her kısmı 60 saniye içinde bitirmek. Başka bir deyişle muayene ettiğimiz arabayı 60 saniye içinde bitiş noktasına ulaştırarak kısmı tamamlıyoruz. Ekranın sol doğrultusunda dikey Istikametten yolun ne kadarını tamamladığımız görünüyor. Sol üst köşede kalan müddet ve sağ üst köşede ise kullandığımız arabanın sürati görünüyor.

Kaza yaptıkça arabamız patlayarak parçalanıyor. Sonra kaldığımız yerde yeni bir araba çıkıyor. Buradan kaldığımız yerden araba sürmeye devam ediyoruz. Bu kazalar sadece bizim hızımızı azaltıyor ve kalan süremizi azaltıyor. Sonuçta zamana karşı yarıştığımız için kaza yaptıkça boşuna zaman harcamış oluyoruz. Buda bizim blümü geçememize neden oluyor. Çok dikkatli bir şekilde araba kullanıp hiç kaza yapmadan çılgın sürücü oyunu oynayın ve tüm bölümleri bitirerek yeni arabalar kazanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

yupiy.com friv Krunker shell shockers madalin stunt cars 2 bullet force multiplayer happy wheels tank trouble free mario earn to die 2 cs go pubg