ÇILGIN KOMANDO

Çılgın Komando oyunu hakkında

Çılgın komando oyunu yön tuşları, “A, S, D, W”, SHIFT, SPACE boşluk bırakma tuşlarıyla ve fareyle oynanıyor. Fareyle ateş edin. Yön tuşlarıyla sağa sola yada ileri gei hareket edin. Boşluk bırakmayla zıplayın. SHIFT ile hızlı koşun. F2 tuşuna bastığınızda klavyede kullanılan tüm tuşlar ayrıntılı olarak ekranda gösteriliyor.

Menü sayfasında NORMAL MODE ve CRAZY MODE olmak üzere iki seçenek karşınıza çıkıyor. Normal modla oynamaya tabancayla başlıyorsunuz. Crazy mode ile bazuka kullanıyorsunuz. Her iki seçenekte 100’er bölümden oluşuyor. Bölümleri bitirdikçe bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz.

Ekranda düşman askerlerinin olduğu noktalar küçük kırmızı oklarla size gösteriliyor.  Düşman askerlerini öldürdükçe bölümü tamamlamanız ilerliyor. Sol üst köşede bölümün ne kadarını tamamladığınız grafik olarak görünüyor. Kalan enerjiniz sol alt köşedeki HEALTH kısmında ve şarjörde kalan mermi sayınızda sağ alt köşedeki AMMO kısmında görünüyor. Her haritadaki tüm askerleri öldürüp bir sonraki haritaya geçerek çılgın komando oyunu oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


io games shell shockers krunker tank trouble Happy Wheels basketball stars unblocked slope game unblocked