CANDY CRUSH FRİENDS SAGA

Candy Crush Friends Saga Oyunu Hakkında

Candy crush friends saga oyunu ile ekranda görünen değişik renkteki ve şekildeki şekerleri birleştirerek yok edin. Her bölümü tamamlamanız için ekranın üst tarafında görünen süre bitmeden hedef olarak verilen puan kadar puan toplamanız gerekiyor. Size hedef olarak verilen puan TASK FOR NEXT LEVEL kısmında görünüyor. Bu puana ulaştığında bir sonraki bölüme otomatik olarak geçiyorsunuz. 

Kalan süreniz TIME yazan kısımda görünüyor. Topladığınız puanlar SCORE kısmında ve kaçıncı bölümü oynadığınız ise de LEVEL kısmında yazıyor. Aynı anda mümkün olduğu kadar fazla şekeri birden patlatırsanız tek seferde daha fazla puan kazanıyorsunuz. Patlamanın gerçekleşmesi için aynı şekerlerden en az 3 tanesinin yan yana yada üst üste gelmesi gerekiyor. Ard arda aynı şekerden belli bir sadıda patlarda bu sefer o şekere özellikler ekleniyor. O renkteki şekerlerin şekli ve renklerinde de değişiklik oluyor. Bu şekildeki şekerler patladığında, şekerin bulunduğu satır ve sütun tamamen patlıyor. Bu şekilde özelliklerin önemi daha net anlaşılıyor. Şekerlerin bomba şekli ve diğer özellikleri almasını sağlayarak candy crush friends saga oynayın ve tüm bölümleri en hızlı şekilde tamamlayarak oyunu bitirin.   

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun