BEN 10 KAMP KORKUSU

Ben 10 Kamp Korkusu Oyunu Hakkında

Ben 10 kamp korkusu oyunu bilgisayarda yön tuşları ve “Z ve X” tuşlarıyla oynanıyor. Z tuşuyla ateş edin ve X ile de savunma yapın. Mobil cep telefonlarında ise ekrandaki butonlara tıklayıp savunma ve saldırı yaparak ben 10 kamp korkusu oyunu oynayın.

Güneşli bir günde karavanlarıyla ormanın derinliklerinde kamp yapan ailelere kötü kalpli robotlar saldırıyor. Kahramanımız Ben 10 ise sivilleri bölümün en solundaki güvenli bölgeye taşıyarak onları tehlikelerden korumaya çalışıyor. Sivillerin üzerine gelip onları alın ve havada uçarak güvenli bölgeye götürün. Düşman robotlara ateş ederek onları öldürün ve puan kazanın. Robotların saldırılarından kendini koruyarak hayatta kalmaya çalış. Düşmanlarının yapmış olduğu ateşler sana isabet ettiğinde enerjini azaltıyor. Öldürdüğün robotlardan çıkan enerjilerini toplayarak tekrar eski gücüne kavuş. Bütün sivilleri güvenli bölgeye ulaştırdığında bölüm tamamlanıyor. 

OYUNA BAŞLA
REKLAM


shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunları kız oyunları kız oyunları 1001 oyun