ARABA TAMİR

Araba Tamir oyunu hakkında

Otomobil onarım oyunları ile tamirhaneye gelen 6 değişik aracı külüstür durumuna getirin. Evvel menü sayfasından araç, taksi, kamyonet, tır ve tank araçlarından birini seçerek aracı tamirhaneye sokun. Ilçe esnasında her yönü balçık ve toz olan aracı adamakıllı yıkayın. Köpükle arabanın her tarafını temizledikten ardından bezle kurulayın. Ardından ezilen, bükülen ve kırılan parçaları ekranın alt doğrultusunda tespit edilen malzemeleri kullanarak onarın.

Yapmanız gereken işlemler ekranın alt tarafında bulunan PEMBE OK yardımıyla size gösteriliyor. Pembe okun gösterdiği işlemleri adım adım uygulayarak araba tamir etme oyunu oynayın. Onarım işlemi bittiğinde arabayı ait olduğu yollara geri yolayınız.

Burada dikkat etmeniz bazı noktalar var. Tamir etme işlemi yaparken çekiç ve anahtar kullanıyorsunuz. Araba üzerinde onaracağınız yerler kırmızı kesikli çizgilerle görünüyor. Çekici ve anahtarı her kesikli çizginin üzerine sürükleyerek araba tamir oyunu oynayın. En son aşamada ise tekerleri şişirip depoyu benzinle doldurun. Hatta araba üzerinde modifiye işlemleri bile yapabilirsiniz. Camlara film çekebilir ve renkli cantlar takabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM


io games shell shockers krunker tank trouble Happy Wheels basketball stars unblocked slope game unblocked